Ceny usług i części niższe nawet do 50%. 22 264...(zobacz) 22 264 32 43

BEZPIECZEŃSTWO NAPRAW

Wykorzystujemy oryginalny system diagnostyczny VOLVO VIDA, który umożliwia kompleksową diagnostykę i naprawę samochodów VOLVO na najwyższym poziomie. Wykonujemy przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne zgodnie z zasadami GVO i stosując się do restrykcyjnych wytycznych w zakresie napraw wyznaczonych przez producenta.

PRZYJEMNOŚĆ OBSŁUGI

Naprawy wykonujemy w dogodnych terminach i ustalonym czasie – posiadamy 12 profesjonalnie wyposażonych stanowisk. Klienci serwisu mogą korzystać z karty VCentrum, która upoważnia do dodatkowych rabatów i promocji. Systematycznie sprawdzamy poziom satysfakcji naszych klientów oraz wdrażamy udogodnienia.

CERTYFIKOWANE CZĘŚCI

W VCentrum obniżamy koszty eksploatacji samochodu VOLVO. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w naprawach selekcjonujemy grupy części, które można zastąpić zamiennikami z zachowaniem jakości użytkowania i eksploatacji. Posiadamy szeroki asortyment oryginalnych części zamiennych jak i części zastępczych, które pod względem jakości nie odbiegają od oryginalnych elementów a jedyne różnice tkwią w opakowaniu i cenie.

UZNANIE KLIENTÓW

Potwierdzeniem jakości są pozytywne opinie naszych klientów pozostawione w sieci. Na społecznosciowych portalach motoryzacyjnych oraz mapach google uzyskaliśmy najwyższe oceny – 4,9 w 5 stopniowej skali Google. Serwis VCentrum został serwisem Nr 1. w Warszawie wybrany przez klientów w rankingu Zumi 2014 oraz firma została wyróżniona w prestiżowym gronie Diamentów Forbesa 2015. Ponadto VCentrum otrzymało certyfikat Rzetelna Firma będący świadectwem wiarygodności i transparentności firmy.

ZAUFAJ SPRAWDZONEMU SERWISOWI

Zapoznaj się z opiniami naszych Klientów:

Back to top